8 kwietnia 2020

Ranking graczy

Ranking graczy

Ranking sporządzony 2020-06-22 o godz. 14:45.

Lista zwycięzców:

1. Marcel Frączak (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 00:13:42)

2. Szymon Błaszczyk (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 00:24:14)

3. Filip Bienias (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 00:25:18)

4. Julia Włodarczyk (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 00:33:05)

5. Wiktor Fus (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 00:35:08)

6. Iga Ciunel (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 00:38:32)

7. Milena Strąk (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 00:58:01)

8. Agata Wiszowata (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 01:04:41)

9. Julia Kiecka (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 01:08:08)

10. Filip Tolarz (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 01:13:00)

11. Kuba Chyży (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 01:49:48)

12. Oliwia Wielosz (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 03:35:54)

13. Tymoteusz Białka (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 04:58:17)

14. Anna Kopacz (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 14:44:16)

15. Sylwia Asia (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 24:31:51)

16. Paulina Tymczuk (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 30:24:23)

17. Kornelia Kawka (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:14:44)

18. Dawid Skowron (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:22:10)

19. Hubert Rembisz (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:22:33)

20. Karina Rembisz (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:22:36)

W rankingu zostali ujęci tylko gracze, którzy udzielili odpowiedzi na wszystkie pytanie.

1. Marcel Frączak (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 00:13:42)

2. Szymon Błaszczyk (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 00:24:14)

3. Filip Bienias (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 00:25:18)

4. Julia Włodarczyk (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 00:33:05)

5. Wiktor Fus (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 00:35:08)

6. Iga Ciunel (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 00:38:32)

7. Milena Strąk (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 00:58:01)

8. Agata Wiszowata (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 01:04:41)

9. Julia Kiecka (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 01:08:08)

10. Filip Tolarz (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 01:13:00)

11. Kuba Chyży (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 01:49:48)

12. Oliwia Wielosz (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 03:35:54)

13. Tymoteusz Białka (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 04:58:17)

14. Anna Kopacz (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 14:44:16)

15. Sylwia Asia (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 24:31:51)

16. Paulina Tymczuk (suma punktów: 230, łączny czas odpowiedzi: 30:24:23)

17. Kornelia Kawka (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:14:44)

18. Dawid Skowron (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:22:10)

19. Hubert Rembisz (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:22:33)

20. Karina Rembisz (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:22:36)

21. Kacper Dobosz (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:22:52)

22. Kinga Grajper (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:24:24)

23. Ingrid Siek (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:27:55)

24. Aleksandra Paluch (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:30:09)

25. Miłosz Okuński (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:30:40)

26. Joanna Szczurek (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:33:07)

27. Julia Dziewiecka (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:38:49)

28. Urszula Piwko (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 00:40:59)

29. Bartek Kłapyta (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 01:15:28)

30. Alicja Bednarska (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 01:22:20)

31. Iga Lehmann (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 01:26:15)

32. Ania Chyży (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 01:28:34)

33. Oliwia Bojaronus (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 01:29:15)

34. Julia Kleindienst (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 01:44:18)

35. Martyna Bronowicka (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 01:46:40)

36. Michalina Chodkowska (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 01:52:55)

37. Laura Habrat (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 02:29:10)

38. Katarzyna Polnik (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 02:48:48)

39. Magdalena Masternak (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 02:51:00)

40. ZUZANNA KUNERT (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 02:55:34)

41. Nicola Firla (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 03:27:16)

42. Wiktoria Proszczuk (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 03:59:10)

43. Magdalena Goryczka (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 04:04:37)

44. Marysia Niedzielska (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 04:19:21)

45. Roksana Wiktoria Borek (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 05:24:14)

46. Agata Wierucka (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 06:48:28)

47. Kornel Projs (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 07:05:28)

48. Małgorzata Chodyka (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 08:00:10)

49. Krystyna Góralewska (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 14:42:53)

50. Wiktoria Tylutka (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 44:56:25)

51. Wiktoria Sałek (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 96:58:20)

52. Bartek Jadczak (suma punktów: 220, łączny czas odpowiedzi: 185:11:02)

53. Maciej Baran (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 00:24:12)

54. Ilona Kapeluszna (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 00:33:02)

55. Piotr Kapeluszny (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 00:33:26)

56. Klaudia Kachniarz (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 00:36:38)

57. Mateusz Chołaj (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 00:47:11)

58. Natalia Wujek (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 00:49:45)

59. Agata Guzdraj (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 00:52:44)

60. Kalina Jabłonkowska (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 00:55:13)

61. Julia Węgier (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 00:56:55)

62. Karolina Lach (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 00:57:08)

63. Piotr Zagórowski (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 00:59:19)

64. Mateusz Kopczyński (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 00:59:26)

65. Karolina Ogórek (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 01:01:56)

66. Oliwia Ogórek (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 01:02:38)

67. Agnieszka Gąsior (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 01:03:03)

68. Natalia Karwowska (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 01:15:30)

69. Jakub Skolmowski (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 01:17:59)

70. Aleksander Zych (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 01:26:57)

71. Karolina Araszkiewicz (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 03:18:24)

72. Alicja Kantek (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 10:56:00)

73. Jadwiga Wolny (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 17:02:09)

74. Nadia Owczarz (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 27:39:16)

75. Wiktoria Janiak (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 40:51:59)

76. Maja Staniszewska (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 51:23:24)

77. Ewelina Nowaczyk (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 233:41:57)

78. Kacper Golon (suma punktów: 210, łączny czas odpowiedzi: 303:28:22)

79. Anna Boczek (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 00:10:49)

80. Piotr Wiśnik (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 00:14:57)

81. Maja Kowalczyk (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 00:20:56)

82. Zofia Latacz (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 00:24:45)

83. Weronika Wydra (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 00:31:27)

84. Jakub Banaś (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 00:35:33)

85. Joanna Wośtak (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 00:39:44)

86. Jakub Jabłoński (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 00:44:10)

87. milena kabat (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 00:50:56)

88. Michał Kucharewicz (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 00:56:37)

89. Vladyslava Shyianovska (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 01:07:49)

90. Jakub Hibner (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 01:18:53)

91. Anna Matyjaszek (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 01:45:33)

92. Jakub Mieloszyński (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 02:09:41)

93. Wiktor Puciński (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 02:14:03)

94. Zuzanna Maniuk (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 02:22:42)

95. Wiktoria Mikołajczyk (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 02:47:45)

96. Daniel Brzezicki (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 03:19:32)

97. Sylwia Gnat (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 03:42:49)

98. Darek Stepczuk (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 03:55:23)

99. Piotr Wiśnik (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 04:12:37)

100. Zuzanna Siwulska (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 04:22:23)

101. Julia Błaszczyk (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 06:10:03)

102. Natalia Lupa (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 07:45:37)

103. Melania Zuzańska (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 15:18:19)

104. Maria Pogoda (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 15:58:01)

105. Dominika Ziuko (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 16:19:03)

106. Wiktor Kurzawa (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 24:16:36)

107. Natalia Szczepańska (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 30:04:43)

108. Magda Zgrzebnicka (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 281:18:28)

109. Maciek Kalbarczyk (suma punktów: 200, łączny czas odpowiedzi: 349:31:52)

110. Kinga Moskal (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 00:10:26)

111. Julia Gołyś (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 00:20:55)

112. Maciej Strtyjek (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 00:36:49)

113. Julia Gibas (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 00:53:01)

114. Patryk Urban (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 00:54:01)

115. Adrian Klubkowski (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 00:54:52)

116. Julia Żelichowska (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 00:57:59)

117. Daria Chełchowska (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 01:01:50)

118. Karol Bryk (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 01:05:03)

119. Krzysztof Włodarczyk (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 01:14:29)

120. Weronika Chlewińska (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 01:27:45)

121. Zuzanna Wiśniewska (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 01:28:19)

122. Nikodem Pankanin (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 01:39:05)

123. Joanna Fidyt (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 01:53:51)

124. Eryk Gawron (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 02:24:57)

125. Aleksandra Chrobak (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 02:27:01)

126. Martyna Jackiewicz (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 02:33:50)

127. Bartek Szeremeta (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 02:41:30)

128. Weronika Kornakiewicz (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 03:12:22)

129. Anna Rurek (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 03:22:36)

130. Aleksandra Gaj (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 03:48:54)

131. Martyna Greszta (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 03:49:11)

132. Maciej Wienconek (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 05:08:40)

133. Jagoda Biesiadecka (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 05:53:02)

134. Paulina Bojanowska (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 06:36:59)

135. Michalina Lewandowska (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 07:15:28)

136. Aleksandra Dolata (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 15:08:09)

137. Zuzia Molak (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 37:07:50)

138. Kinga Natkowska (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 48:36:18)

139. Filip Bukowski (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 64:22:54)

140. Dawid Kuca (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 67:27:09)

141. Maciej Lach (suma punktów: 190, łączny czas odpowiedzi: 142:58:58)

142. Zosia Pior-Kucińska (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 00:14:28)

143. Weronika Machaczka (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 00:18:11)

144. Paweł Kardasz (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 00:38:55)

145. Wiktor Kardasz (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 00:48:32)

146. Agata Spyra (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 00:51:17)

147. Kacper Chałupnik (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 01:01:28)

148. Ola Malottki (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 01:02:16)

149. Beata Wiszowata (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 01:03:01)

150. Martyna Wietrzykowska (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 02:00:05)

151. Martyna Ząbek (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 02:10:42)

152. Karolina Janik (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 03:59:58)

153. Martyna Pietrzak (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 11:26:28)

154. Wiktor Świątczak (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 20:04:26)

155. Paweł Juranek (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 25:52:41)

156. Michał Karwel (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 55:11:52)

157. Sebastian Bryndal (suma punktów: 180, łączny czas odpowiedzi: 60:07:50)

158. Michał Herok (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 00:14:38)

159. Zuzanna Maciąg (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 00:20:53)

160. Katarzyna Abramowicz (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 00:34:27)

161. Michalina Urbaniec (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 00:39:40)

162. Maja Pomerenke (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 00:43:35)

163. Paulina Litwinek (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 00:56:41)

164. Michalina Pawlicka (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 01:04:53)

165. Julia Morawska (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 01:10:33)

166. Sandra Kowalczyk (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 01:25:05)

167. Janusz Wencfel (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 01:26:20)

168. Sylwia Jastrzębska (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 01:33:24)

169. Kacper Wodecki (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 02:19:00)

170. Jadzia Kucharska (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 02:21:33)

171. Szymon Szady (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 02:30:13)

172. Paulina Staniszewska (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 02:31:31)

173. Ola Janik (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 04:01:52)

174. Maja Prokopiuk (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 05:05:49)

175. Łukasz Gałaszewski (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 05:48:51)

176. Małgorzata Adamska (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 06:21:43)

177. Paulina Kyc (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 37:56:23)

178. Piotr Basiński (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 57:48:43)

179. Bartłomiej Raś (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 107:37:43)

180. Filip Kuca (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 121:47:31)

181. Julia Ślęzak (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 187:06:51)

182. Oskar Bednarek (suma punktów: 170, łączny czas odpowiedzi: 208:25:10)

183. Michał Szymura (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 00:16:21)

184. Martyna Albińska (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 00:24:06)

185. Monika Albińska (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 00:24:44)

186. Mikołaj Górecki (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 00:27:53)

187. Amelia Komorowicz (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 00:29:26)

188. Julita Włoch (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 00:51:08)

189. Filip Majczyna (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 01:29:39)

190. Klaudia Baranowska (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 01:48:47)

191. Karolina Chryń (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 01:59:24)

192. Dominika Zielińska (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 03:41:57)

193. Ewa Kupczak (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 04:16:35)

194. Aleksandra Stasiak (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 08:25:32)

195. Amelia Wiecheć (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 12:11:16)

196. Tomasz Palej (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 21:43:07)

197. Zuzanna Kamińska (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 23:44:21)

198. Oliwia Rybska (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 25:36:22)

199. Klaudia Granosik (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 27:44:17)

200. Patryk Czubiński (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 32:16:35)

201. Nikola Joniec (suma punktów: 160, łączny czas odpowiedzi: 363:13:07)

202. Gabrysia Lamek (suma punktów: 150, łączny czas odpowiedzi: 01:18:31)

203. Weronika Witt (suma punktów: 150, łączny czas odpowiedzi: 01:38:06)

204. Oliwia Sawicka (suma punktów: 150, łączny czas odpowiedzi: 01:45:49)

205. Julia Małaszkiewicz (suma punktów: 150, łączny czas odpowiedzi: 01:51:14)

206. Mateusz Miśkiewicz (suma punktów: 150, łączny czas odpowiedzi: 02:16:16)

207. Amelia Smoter (suma punktów: 150, łączny czas odpowiedzi: 02:55:05)

208. Antoni Kluba (suma punktów: 150, łączny czas odpowiedzi: 03:17:31)

209. Bartłomiej Hanczaruk (suma punktów: 150, łączny czas odpowiedzi: 06:49:02)

210. Anna Górka (suma punktów: 150, łączny czas odpowiedzi: 17:31:13)

211. Wiktoria Zielińska (suma punktów: 150, łączny czas odpowiedzi: 38:50:12)

212. Maria Czwojdzińska (suma punktów: 150, łączny czas odpowiedzi: 40:49:48)

213. Izabella Panek (suma punktów: 150, łączny czas odpowiedzi: 51:42:50)

214. Milena Motyka (suma punktów: 150, łączny czas odpowiedzi: 53:59:16)

215. Anna Truszkowska (suma punktów: 150, łączny czas odpowiedzi: 87:37:52)

216. Julia Pieńkowska (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 00:23:50)

217. Piotr Mól (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 00:23:53)

218. Kacper Podolski (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 00:39:28)

219. Zuzanna Łukomska (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 00:54:31)

220. Emilia Pajtasz (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 01:40:54)

221. Agata Para (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 02:43:27)

222. Dominik Jonas (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 03:12:59)

223. Bartosz Bojanek (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 05:47:14)

224. Oliwier Cincio (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 15:35:11)

225. Marcin Wasyliszyn (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 24:55:13)

226. Daria Kowal (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 42:48:22)

227. Maciej Janikowski (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 54:30:33)

228. Ania Kulik (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 108:04:01)

229. Gabriela Ciapa (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 206:56:20)

230. Magdalena Suska (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 234:16:40)

231. Ida Borkowska (suma punktów: 140, łączny czas odpowiedzi: 375:56:19)

232. Aleksandra Michalczyk (suma punktów: 130, łączny czas odpowiedzi: 00:57:46)

233. Katarzyna Tylka (suma punktów: 130, łączny czas odpowiedzi: 01:08:30)

234. Ewa Niemczuk (suma punktów: 130, łączny czas odpowiedzi: 01:37:05)

235. Jola Machulak (suma punktów: 130, łączny czas odpowiedzi: 02:05:11)

236. Martyna Skorupa (suma punktów: 130, łączny czas odpowiedzi: 03:30:45)

237. Oliwia Żyła (suma punktów: 130, łączny czas odpowiedzi: 03:46:13)

238. Tomek K (suma punktów: 130, łączny czas odpowiedzi: 05:30:16)

239. Nikola Tetela (suma punktów: 130, łączny czas odpowiedzi: 26:47:22)

240. Natalia Sikora (suma punktów: 130, łączny czas odpowiedzi: 51:59:41)

241. Julia Więckowska (suma punktów: 130, łączny czas odpowiedzi: 63:27:03)

242. Wojtek Mołas (suma punktów: 130, łączny czas odpowiedzi: 89:51:06)

243. Marek Malec (suma punktów: 120, łączny czas odpowiedzi: 00:24:51)

244. Klaudia Gryzkk (suma punktów: 120, łączny czas odpowiedzi: 00:43:56)

245. Paweł Wolski (suma punktów: 120, łączny czas odpowiedzi: 02:01:19)

246. Elżbieta Malicka (suma punktów: 120, łączny czas odpowiedzi: 02:20:22)

247. Oskar Regulski (suma punktów: 120, łączny czas odpowiedzi: 09:05:58)

248. Aleksandra Wolniak (suma punktów: 120, łączny czas odpowiedzi: 14:23:51)

249. Mateusz Siurnik (suma punktów: 120, łączny czas odpowiedzi: 20:29:53)

250. Maja Jach (suma punktów: 120, łączny czas odpowiedzi: 65:23:11)

251. Kacper Nowacki (suma punktów: 120, łączny czas odpowiedzi: 77:59:15)

252. Iga Sągol (suma punktów: 120, łączny czas odpowiedzi: 86:12:44)

253. Natalia Mikołajczyk (suma punktów: 120, łączny czas odpowiedzi: 145:29:59)

254. Sebastian Sokołowski (suma punktów: 120, łączny czas odpowiedzi: 488:39:16)

255. Sylwia Kowalska (suma punktów: 110, łączny czas odpowiedzi: 01:01:42)

256. Wiktoria Jaszkiewicz (suma punktów: 110, łączny czas odpowiedzi: 02:09:20)

257. Natalka Maćkowiak (suma punktów: 110, łączny czas odpowiedzi: 43:31:44)

258. Zuzanna Ciułany (suma punktów: 110, łączny czas odpowiedzi: 56:52:34)

259. Natalia Ś (suma punktów: 110, łączny czas odpowiedzi: 253:33:38)

260. Oliwia Derwińska (suma punktów: 100, łączny czas odpowiedzi: 01:26:20)

261. Julia Skonieczek (suma punktów: 100, łączny czas odpowiedzi: 01:54:15)

262. Julia Krawczyk (suma punktów: 100, łączny czas odpowiedzi: 03:12:32)

263. Dominika Wolska (suma punktów: 100, łączny czas odpowiedzi: 15:02:55)

264. Alicja Marzec (suma punktów: 100, łączny czas odpowiedzi: 117:34:40)

265. Oliwia Paszek (suma punktów: 90, łączny czas odpowiedzi: 01:06:05)

266. Wiktoria Grzechnik (suma punktów: 90, łączny czas odpowiedzi: 26:50:20)

267. Aleksandra Suchocka (suma punktów: 80, łączny czas odpowiedzi: 40:45:34)

268. Mikołaj Bartoszek (suma punktów: 80, łączny czas odpowiedzi: 47:31:05)

269. Marcin Malec (suma punktów: 70, łączny czas odpowiedzi: 00:24:30)

270. Aleksandra Kowalska (suma punktów: 70, łączny czas odpowiedzi: 21:17:08)

271. Małgorzata Wasilewska (suma punktów: 60, łączny czas odpowiedzi: 16:19:58)

272. Zuzanna Sowa (suma punktów: 40, łączny czas odpowiedzi: 28:10:53)